Mijn favorieten
1422 wv Uithoorn

Haas 62

€ 545.000 ,- k.k.
  • 105 m2
  • 388 m3
  • A
Over de woning

Omschrijving

Een verrassend ruim en licht appartement verdeeld over de 3e en 4e verdieping, waar comfort en praktisch wonen mooi samenkomen. Met 105 m² woonoppervlakte en energielabel A woon je hier toekomstgericht én zorgeloos. De ligging op de bovenste verdiepingen zorgt voor veel privacy en een ruimtelijk gevoel dat doet denken aan een stijlvol penthouse.

Op de derde verdieping stap je binnen in de entree met hal en toilet. Hier bevinden zich ook een comfortabele slaapkamer en een moderne badkamer, compleet uitgevoerd met inloopdouche en een dubbele wastafelmeubel.
Het hart van de woning wordt gevormd door de royale woonkamer met een hoog plafond en toegang tot het balkon op het zuidwesten.

In de woonkamer zijn dubbele dakramen met triple glas op het westen aanwezig. Het gaat hier niet om standaard raamkozijnen, maar om royale dubbele balkon-/uitzetramen die de woonkamer echt onderscheiden. Deze kunnen volledig worden geopend, waardoor er als het ware een soort Frans balkon ontstaat met een sterke verbinding tussen binnen en buiten.

Hierdoor wordt de woonkamer niet alleen opvallend licht en ruimtelijk, maar ontstaat ook de beleving van een extra buitenruimte direct aan de leefruimte. Het vrije, groene uitzicht komt hierdoor nog beter tot zijn recht en zorgt voor een ontspannen woonbeleving met veel privacy en contact met het omliggende groen. Dit geeft een open, luxe en luchtig woongevoel dat je niet vaak tegenkomt in dit type appartement.

De ruimte is daarnaast goed afgewerkt met deels strak gestuukte (gladde) wanden en voorzien van airconditioning voor extra comfort in zowel zomer als winter. De open keuken sluit hier naadloos op aan en is voorzien van inbouwapparatuur, ideaal voor wie graag kookt en tegelijk in contact blijft met de leefruimte.

De vierde verdieping biedt extra ruimte en flexibiliteit: een overloop, praktische was-/stookruimte en een ruime slaapkamer met dakramen en een dakkapel die zorgt voor veel daglicht en een speelse indeling.

Daarnaast is er nog een berging op de galerij, handig voor alles wat je niet dagelijks nodig hebt.

Parkeren doe je op het gemeenschappelijke, afgesloten terrein, wat zorgt voor extra gemak en een veilig gevoel.

Omgeving
De woning ligt in een rustige en prettige woonomgeving in Uithoorn, met alle dagelijkse voorzieningen zoals winkels, scholen en sportfaciliteiten op korte afstand. Ook de ligging ten opzichte van uitvalswegen richting Amsterdam en Amstelveen is gunstig, waardoor je snel in de stad bent maar toch ruim en rustig woont. Met de komst van de Amstelveenlijn is de bereikbaarheid van en naar Amsterdam en Amstelveen bovendien sterk verbeterd. Daarnaast zijn er in de omgeving veel groen- en recreatiegebieden, waaronder de Amstel en het omliggende polderlandschap, ideaal voor wandelen, fietsen en ontspanning.

Een woning die net even anders is: speels ingedeeld, goed geïsoleerd, strak afgewerkt en verrassend ruim. Ideaal voor wie modern wonen wil combineren met comfort, rust en een goede bereikbaarheid.

Goed om te weten:
Bouwjaar 2007
Gebruiksoppervlakte wonen 105 m²
Dubbel glas
C.V. combiketel Nefit 2023
Energielabel A
Airco
Servicekosten € 321,11 per maand (+ € 25 voorschot water per maand)

Volledige omschrijving Korte omschrijving
Details

Kenmerken

  • Status Beschikbaar
  • Bouwjaar 2007
  • Aanvaarding In overleg
  • Aantal kamers 3
  • Aantal slaapkamers 2
  • Aantal badkamers 1
  • Badkamer voorzieningen Dubbele wastafel, wastafelmeubel, inloopdouche
  • Isolatie Volledig geisoleerd, hr glas
  • Soort Verwarming Cv ketel
  • Ketel bouwjaar 2023
  • Ketel gas/olie Gas
  • Ketel eigendom Eigendom
  • Energielabel A
  • Woonoppervlakte 105 m2
  • Parkeerfaciliteit Openbaar parkeren
Alle kenmerken Minder kenmerken

Meer informatie?

Herman de Jonge denkt graag met je mee.

Wat zijn jouw financiële mogelijkheden?

Ontvang onafhankelijk hypotheekadvies.

Lees meer

Download de brochure

Lees alles nog eens rustig na.

Media

Plattegronden

Media

360 tours

  • Media

    Video

    In de buurt

    Wat zit er in de buurt?

    Toon mij

    Resultaten

    Geen resultaten gevonden

    Woningen

    Nieuw bij ons in de verkoop

    Beschikbaar
    Amstelveen

    Houtwielhof 5

    € 1.750.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Kudelstaart

    Zuiderpark 25

    € 600.000 ,- k.k.
    Open huis op 30-05-2026
    Amstelveen

    Rembrandtweg 184

    € 925.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Aalsmeer

    Mercuriusstraat 56

    € 475.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Utrecht

    Abel Tasmanstraat 70

    € 675.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Amstelveen

    Hackfort 4

    € 800.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Amsterdam

    Oudezijds Achterburgwal 129 D

    € 379.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Amstelveen

    Vesuvius 19

    € 550.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Utrecht

    Oranjestraat 110

    € 525.000 ,- k.k.
    Haas 62 € 545.000,- k.k.

    Een bezichtiging plannen

    Vul onderstaand formulier in om een bezichtiging te plannen.

    "*" geeft vereiste velden aan