Mijn favorieten
1423 ea Uithoorn

Fender 23

€ 650.000 ,- k.k.
  • 139 m2
  • 518 m3
  • A
Over de woning

Omschrijving

Vijf slaapkamers, een moderne woonkeuken en een achtertuin aan het water! Ruimte voor het hele gezin, comfortabel wonen en buiten genieten aan het water. Fender 23 in Uithoorn heeft alle ingrediënten voor een heerlijk thuis. Met 139 m² woonoppervlakte, vijf slaapkamers, een uitgebouwde begane grond en een moderne keuken is er volop ruimte om te wonen, werken en ontspannen. Dankzij de 14 zonnepanelen, volledige isolatie en energielabel A is bovendien aandacht besteed aan energiezuinig wonen.

Een fijne plek om samen te komen
De begane grond is in 2022 totaal gerenoveerd. Er is een achteruitbouw, waardoor je beschikt over een royale leefruimte. De woonkamer ligt aan de achterzijde en staat via openslaande deuren in verbinding met de tuin. Een fijne plek voor lange avonden aan tafel, gezellige momenten met familie en vrienden of juist om na een drukke dag heerlijk tot rust te komen.

Aan de voorzijde bevindt zich de moderne keuken met kookeilend en compleet uitgerust met een vaatwasser, inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging van BORA, combioven, koelkast, vriezer en Quooker. De glad afgewerkte wanden en vloerverwarming dragen bij aan de verzorgde uitstraling en het comfort.

Vijf slaapkamers en volop mogelijkheden
Verspreid over de eerste en tweede verdieping bevinden zich vijf slaapkamers. Ideaal voor een gezin dat ruimte nodig heeft, maar ook voor wie graag een thuiswerkplek, hobbykamer of logeerkamer heeft. De verschillende kamers bieden volop mogelijkheden om de woning aan te passen aan jouw woonwensen.

Op de eerste verdieping vind je de badkamer, waar in 2024 een nieuwe douche is geplaatst. De tweede verdieping beschikt over twee slaapkamers en een overloop met bergruimte. Via de vaste trap bereik je de vliering, handig voor spullen die je niet dagelijks nodig hebt.

Buitenleven aan het water
De achtertuin grenst direct aan het water en vormt een heerlijke plek om buiten te zitten en te genieten. Of je nu rustig wilt ontbijten, uitgebreid wilt tafelen of op een zonnige dag lekker buiten wilt ontspannen: hier ervaar je het buitenleven op zijn best. Aan de voorzijde is ruimte voor kinderen om te spelen. De aangebouwde berging biedt praktische opbergruimte voor fietsen, gereedschap en andere spullen.

Comfort en energiezuinig wonen
De woning is volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel A en 14 zonnepanelen. De verwarming wordt verzorgd door een hybride warmtepomp van Vaillant in combinatie met een Vaillant cv-ketel. Op de begane grond zorgt vloerverwarming voor aangenaam comfort.

Ook aan het onderhoud is aandacht besteed: de trap is in 2022 gerenoveerd en het buitenschilderwerk is in 2026 uitgevoerd.

Prettig wonen in Uithoorn
Fender ligt in een woonomgeving met dagelijkse voorzieningen binnen bereik. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn goed bereikbaar. In het centrum van Uithoorn vind je diverse winkels en horecagelegenheden. Langs de Amstel kun je heerlijk wandelen of genieten van een drankje op een terras. Ook de verbindingen richting Amstelveen en Amsterdam maken dit een praktische uitvalsbasis voor werk, studie en vrije tijd.

Goed om te weten
• Bouwjaar 1987
• Gebruiksoppervlakte wonen 139 m²
• Bruto inhoud 518 m³
• Energielabel A en volledig geïsoleerd
• 14 zonnepanelen
• Vloerverwarming op de begane grond
• Elektrische vloerverwarming in de badkamer
• Hybride warmtepomp en cv-ketel van Vaillant 2022
• Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2026
• Aangebouwde berging aan de voorzijde
• Oplevering in overleg

Volledige omschrijving Korte omschrijving
Details

Kenmerken

  • Status Beschikbaar
  • Bouwjaar 1987
  • Aanvaarding In overleg
  • Soort woning Eengezinswoning
  • Type woning Tussenwoning
  • Aantal kamers 6
  • Aantal slaapkamers 5
  • Aantal badkamers 1
  • Badkamer voorzieningen Toilet, dubbele wastafel, wastafelmeubel, inloopdouche, vloerverwarming
  • Isolatie Dubbel glas, volledig geisoleerd
  • Soort Verwarming Cv ketel, vloerverwarming gedeeltelijk, warmtepomp
  • Ketel bouwjaar 2022
  • Ketel gas/olie Gas
  • Ketel eigendom Eigendom
  • Energielabel A
  • Woonoppervlakte 139 m2
  • Oppervlakte 150 m2
  • Tuin type(n) Achtertuin
  • Hoofdtuin oppervlakte 46 m2
  • Ligging hoofdtuin Zuidoost
  • Parkeerfaciliteit Openbaar parkeren
Alle kenmerken Minder kenmerken

Meer informatie?

Herman de Jonge denkt graag met je mee.

Wat zijn jouw financiële mogelijkheden?

Ontvang onafhankelijk hypotheekadvies.

Lees meer

Download de brochure

Lees alles nog eens rustig na.

Media

Plattegronden

Media

360 tours

  • In de buurt

    Wat zit er in de buurt?

    Toon mij

    Resultaten

    Geen resultaten gevonden

    Woningen

    Nieuw bij ons in de verkoop

    Beschikbaar
    Amstelveen

    Hackfort 4

    € 800.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Aalsmeer

    Stommeerweg 105

    € 675.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Amstelveen

    Bos en Vaartlaan 77

    € 390.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    De kwakel

    Veenhof 7

    € 1.249.000,- v.o.n.
    Beschikbaar
    Amstelveen

    Graaf Florislaan 8

    € 430.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Utrecht

    Bakhuizen van den Brinkstraat 57 Bs

    € 475.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Abcoude

    Spoorlaan 61

    € 675.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Utrecht

    Schimmelpennincklaan 15

    € 550.000 ,- k.k.
    Beschikbaar
    Uithoorn

    Burgemeester Letschertlaan 37

    € 995.000 ,- k.k.
    Fender 23 € 650.000,- k.k.

    Een bezichtiging plannen

    Vul onderstaand formulier in om een bezichtiging te plannen.

    "*" indicates required fields