Omschrijving
In de levendige en gewilde wijk Lombok staat deze charmante, goed onderhouden en ruime hoekwoning te koop. Deze woning wordt gekenmerkt door een karakteristieke gevel, hoge plafonds en als kers op de taart een zeer brede gevel wat de ruimtes zowel binnen als buiten ten goede komt. De prachtige glas-in-loodramen geven deze woning authenticiteit en karakter.
Deze woning van circa 105m2, verdeeld over drie woonlagen, is uitermate prettig ingedeeld en beschikt over vier slaapkamers, één wasruimte, badkamer, royale doorzonwoonkamer met halfopen keuken en een fijne groene stadstuin met een zonnige ligging en achterom!
Dit huis heeft eind jaren ’90 meegedaan met de stadvernieuwing en zowel de binnen- als de buitenkant zijn toen volledig aangepakt. Het dak, de vloer en de muren zijn goed geïsoleerd en het huis is voorzien van een volledige tweede verdieping. Zo biedt deze woning ruimte aan al je woonwensen.
OMGEVING
De locatie kenmerkt zich door haar fijne ligging in het bruisende Lombok met diverse buurtwinkels en voor de alledaagse boodschappen meerdere supermarkten op loopafstand. De Lombokstraat is een van de weinige als woonerf ingerichte straten in Lombok, wat haar bijzonder sfeervol en rustig maakt. In de nabijheid liggen tal van restaurantjes en cafés, zoals café Lombok en De Zware Jongens in het oude Muntgebouw. Naast het kanaal, waar zomers volop wordt gezwommen en gevaren, ligt het historische Park Oog in Al en de Cereol fabriek met horeca en allerlei wijkvoorzieningen. Het centrum van Utrecht met haar winkels, terrassen en restaurants ligt op enkele minuten fietsen. De uitvalswegen A2 en A12 zijn goed bereikbaar en het Centraal Station bevindt zich op loopafstand.
Het is niet voor niets dat de huidige eigenaren met pijn in het hart deze plek gaan verlaten na er achttien jaar lang met veel plezier te hebben gewoond.
De woning:
Je stapt binnen in de zeer royale hal die voorzien is van een originele granitovloer, fraaie glas-in-lood ramen naast de voordeur en een moderne op maat gemaakte inbouwkast. De hal verschaft toegang aan de gezellige woonkamer, de keuken die ook toegankelijk is vanuit de woonkamer, het separate toilet alsmede de trapopgang naar de eerste verdieping.
De woonkamer is voorzien van een prachtige (eiken)houten vloer en glas-in-loodramen aan de voorzijde van de woning. Door de bijna volledig glazen achtergevel is de woning bijzonder licht. Middels de openslaande deuren is de zonnige tuin, gelegen op het zuidwesten toegankelijk.
Op de eerste verdieping zijn 2 ruime slaapkamers van respectievelijk 14m2 en 15m2. Verder is er een badkamer die voorzien is van een groot ligbad, douche, wastafel met meubel en een hangcloset.
De tweede verdieping heeft wederom 2 slaapkamers van mooi formaat, alsmede een wasruimte.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1915;
- Woonoppervlakte Ca. 105m2;
- Kadastrale grootte van 67 m2 ;
- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht (AV1989);
- Energielabel C;
- De woning is op voorhand bouwkundig gekeurd en krijgt u ter inzage;
- Cv-installatie van het merk Vaillant uit 2018;
- De woning is voorzien van dubbele beglazing, gevelisolatie, dakisolatie en zonnepanelen;
- Oplevering in overleg;
- Ouderdoms- en asbestclausule zullen sowieso worden opgenomen gezien het bouwjaar van de woning.
Lees de volledige omschrijving