Omschrijving
Hoe ziet jouw eerste eengezinswoning eruit? Waar wil jij het liefst thuiswerken? Loop jij graag op zondagmiddag zo het Maximapark in?
5X GEEN PLEK ZOALS HIER:
- Uitgebouwde woning met een woonoppervlakte van maar liefst ca. 118 m2;
- Ruime tuin op het zonnige zuiden;
- 4 slaapkamers;
- Op loopafstand van het centrum en station Terwijde;
- Nabij alle uitvalswegen.
Deze fijne woning voldoet aan alle eisen voor jouw eerste echte eengezinswoning, misschien zelfs wel aan meer.
We komen de woning binnen in de ruime hal met voldoende ruimte voor een garderobe nis. Hier is door de huidige bewoners een deel vaste kast geplaatst voor bergruimte, zodat in de naderende winter de handschoenen, sjaals en mutsen binnen handbereik liggen. Ook vinden we in de hal het toilet, de meterkast en de trapopgang.
De diepe woonkamer is bij de bouw al uitgebouwd en zorgt daarmee voor een prettige woonruimte met een ruime zit- en eethoek. Aan de voorzijde van de woonkamer vind je de keuken welke is voorzien van een inductie kookplaat, koel-vriescombinatie, combi-oven en vaatwasmachine, en daarnaast veel bergruimte.
De zonnige achtertuin is gelegen pal op het zuiden. Door de ligging van tuinen aan de achterzijde kun je optimaal genieten van ruim 36 m2 aan privacy.
Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers gelegen. Een ruime slaapkamer aan de voorzijde met grote raampartijen en ruimte voor een vaste kast. De twee slaapkamers aan de achterzijde zijn van iets kleiner formaat en hebben, net als op de begane grond, geen directe inkijk van buren door de ligging van de woning. Door de grote hoeveelheid daglichttoetreding ook ideale kamers voor een thuiswerkplek.
In het midden is de nette badkamer gelegen voorzien van inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, tweede toilet en designradiator.
De ruime zolder is door de huidige bewoners ingericht als vierde slaapkamer en is door de dakramen aan voor- en achterzijde wederom een fijne lichte ruimte. Tevens hebben huidige bewoners hier slimme bergruimte gemaakt en is op deze verdieping de aansluiting voor wasapparatuur welke ook netjes is weggewerkt.
De woning is gelegen in de wijk Terwijde op loopafstand van het winkelcentrum, het NS-station en diverse onderwijs- en gezondheidsinstellingen. Ook Leidsche Rijn Centrum is met slechts enkele fietsminuten bereikbaar, net als het Maximapark en het Lint. Per auto zijn de uitvalswegen in mum van tijd te bereiken en ben je binnen enkele minuten op de A2 of de A12 de stad uit.
EEN RONDLEIDING DOOR JOUW NIEUWE PLEK:
Neem contact met ons op, wij laten je deze prachtige woning graag van binnen zien!
Lees de volledige omschrijving