Ouderkerkerlaan 80
- 135 m2
- 467 m3
- C
Over de woning
Omschrijving
Aan één van de mooiste en oudste lanen van Amstelveen ligt deze jaren ’30 woning met een woonoppervlakte van 135 m². De woning beschikt nog over diverse karakteristieke details en biedt u de mogelijkheid om deze volledig naar eigen smaak te moderniseren. De zeer diepe achtertuin van bijna 20 meter met achterom biedt volop ruimte voor uitbreiding en ontspanning. Aan het water aan de achterzijde is er bovendien de mogelijkheid tot het plaatsen van een tuinhuis, ideaal als extra werk- of hobbyruimte. Een unieke kans voor wie charme, ruimte en vrijheid wil combineren op een toplocatie.
De woning is gelegen op een prachtig en rustig deel van de Ouderkerkerlaan, een brede straat met sierwater en volop parkeergelegenheid. Alle voorzieningen zijn binnen handbereik: het Stadshart van Amstelveen, openbaar vervoer (busstation, tramlijnen 5 en 51), scholen, sportvoorzieningen én het Amsterdamse Bos bevinden zich op loop- of fietsafstand. Kortom: een geweldige plek om te wonen.
Indeling
Begane grond:
Entree met toilet. Trapkast/kelderkast, royale doorzonwoonkamer met karakteristieke jaren ’30 erker aan de voorzijde. Aan de achterzijde bevindt zich de keuken, die eventueel bij de woonkamer kan worden betrokken voor een open leefruimte. Vanuit de keuken toegang tot de zeer diepe achtertuin van circa 20 meter diep op het noorden. Dankzij de diepte geniet u hier van veel zonuren.
Er is een vergunningsvrije uitbouwmogelijkheid van 4 meter, waardoor de begane grond aanzienlijk vergroot kan worden. Achter in de tuin bevindt zich een berging van circa 6 m², grenzend aan een extra stuk tuin aan het sierwater, bereikbaar via een achterom. Hier is ruimte voor het realiseren van bijvoorbeeld een tuinhuis. Ideaal als werkplek, gastenverblijf of ontspanningsruimte.
Eerste verdieping:
Ruime overloop. Aan de voorzijde vindt u de hoofdslaapkamer en een werkkamer. Aan de achterzijde bevindt zich een tweede grote slaapkamer met toegang tot het balkon en een eenvoudige badkamer.
Zolderverdieping:
Bereikbaar via een vaste trap. Deze open ruimte beschikt over een dakkapel aan de achterzijde en biedt diverse indelingsmogelijkheden, zoals extra slaapkamers met badkamer.
Goed om te weten:
Bouwjaar 1938
Woonoppervlakte 135 m²
Inhoud 467 m³
Perceeloppervlakte 249 m²
Energielabel C
Volledig te moderniseren naar eigen wens
Mogelijkheid tot plaatsen van een tuinhuis aan het water
Oplevering in overleg
Details
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Bouwjaar 1938
- Aanvaarding In overleg
- Soort woning Eengezinswoning
- Type woning Tussenwoning
- Aantal kamers 5
- Aantal slaapkamers 4
- Aantal badkamers 1
- Badkamer voorzieningen Toilet, douche, wastafel, wasmachineaansluiting
- Soort Verwarming Cv ketel
- Ketel gas/olie Gas
- Ketel eigendom Eigendom
- Energielabel C
- Woonoppervlakte 135 m2
- Oppervlakte 249 m2
- Tuin type(n) Achtertuin
- Hoofdtuin oppervlakte 118 m2
- Ligging hoofdtuin Noordoost
- Parkeerfaciliteit Openbaar parkeren, betaald parkeren, parkeervergunningen

Meer informatie?
Paul Bosse denkt graag met je mee.

Media
Afbeeldingen
Media
360 tours
Media
Video
In de buurt
Wat zit er in de buurt?
Toon mij
Resultaten
