Over de woning
Omschrijving
Kluswoning met potentie in hartje Oudwijk!
In één van de meest geliefde wijken van Utrecht, Oudwijk, ligt deze charmante arbeiderswoning met eindeloze mogelijkheden. Met een woonoppervlakte van ca. 66 m² biedt deze woning volop ruimte om jouw droomhuis te realiseren. De woning dient volledig gerenoveerd te worden, maar voor de handige aanpakker is dit dé kans om op een toplocatie iets unieks te creëren.
Indeling:
Bij binnenkomst stap je in de hal met trapopgang naar boven. De royale woonkamer (24 m²) met hoge plafonds (ca. 3 meter) zorgt voor een prettige lichtinval en biedt volop mogelijkheden voor een gezellige leefruimte. Aan de achterzijde van de woning vind je de eenvoudige keuken en toegang tot het toilet. Via de keuken loop je zo de knusse achtertuin in, waar ook nog een handige schuur staat voor extra opslag.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers van ieder circa 10 m² en een royale overloop van 8 m² die bijvoorbeeld perfect dienst kan doen als werkplek of badkamer. Daarnaast is er nog extra bergruimte aanwezig en heb je toegang tot een bergzolder via een vlizotrap.
Wonen in Oudwijk:
Oudwijk is zonder twijfel één van de populairste wijken van Utrecht. Je woont hier op loopafstand van het Wilhelminapark, de gezellige Burgemeester Reigerstraat en Nachtegaalstraat met hun leuke boetieks, koffietentjes en restaurants. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je de wijk niet uit, alles is binnen handbereik. Binnen 10 minuten fietsen sta je op Utrecht Centraal of in het historische centrum van de stad. Ook de uitvalswegen richting de A27 en A28 zijn makkelijk bereikbaar.
Kortom:
Ben jij op zoek naar een woning die je volledig naar eigen smaak kunt verbouwen én wil je wonen in een van de mooiste stukjes Utrecht? Dan is Iepstraat 6 absoluut een bezichtiging waard!
Kenmerken:
– Woonoppervlakte ca. 66 m²
– Gelegen op toplocatie in Oudwijk
– Volledig te renoveren woning
– Fijne achtertuin met schuur
– Twee ruime slaapkamers
– Authentieke details zoals hoge plafonds
– Nabij het Wilhelminapark, winkels en horeca
– Wonen aan de oostkant van Utrecht
– Notariskeuze ter verkoper, t.w. van Grafhorst Notarissen
– In de koopovereenkomst zal een ouderdoms-, asbest en niet zelf-bewoningsclaule worden opgenomen.
Details
Kenmerken
- Status Beschikbaar
- Bouwjaar 1910
- Aanvaarding In overleg
- Soort woning Eengezinswoning
- Type woning Tussenwoning
- Aantal kamers 3
- Aantal slaapkamers 2
- Soort Verwarming Gaskachels
- Energielabel G
- Woonoppervlakte 66 m2
- Oppervlakte 56 m2
- Tuin type(n) Achtertuin
- Hoofdtuin oppervlakte 11 m2
- Ligging hoofdtuin Noord
- Parkeerfaciliteit Betaald parkeren, parkeervergunningen

Meer informatie?
Rob Kok denkt graag met je mee.

Media
Afbeeldingen
In de buurt
Wat zit er in de buurt?
Toon mij
Resultaten
