Over de woning
Omschrijving
Op een absolute toplocatie in Oud-Zuid, ligt dit appartement met een balkon en een royaal dakterras van maar liefst 30 m². Deze jaren ’30 woning bevindt zich op de tweede en derde verdieping en is praktisch ingedeeld met een lichte woonkamer en zijkamer aan de voorkant, een eetkeuken en slaapkamer aan de achterkant en een badkamer in het midden.
Gelegen in een heerlijk rustig straatje, in de wijk ” Stadionbuurt” in Amsterdam Zuid. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op het Stadionplein. Wil je lekker uit eten, dan kan je terecht bij diverse horeca zoals Restaurant NENI, Asian Bistro Mr. Sam en Restaurant Wils. Heb je zin in een kopje thee of koffie met wat lekkers erbij kan je terecht bij Vascobello, Het Vlaamsch Broodhuys of de Drie Graefjes.
Er zijn diverse scholen in de omgeving, zo ligt de woning nabij het Spinoza Lyceum, de Gerrit Rietveld Academie en het AICS (Amsterdam International Community School). Voor recreatie kan je naar het Amsterdamse Bos of het Amstelpark, waar je kunt wandelen, tennissen, hockeyen, squashen, fitnessen of lekker naar de sauna.
Er zijn goede openbaar vervoer voorzieningen met de tram (24) en bus (62) op het Stadionplein en de metro (50, 51) op de Amstelveenseweg. De afslag Oud-Zuid van de ringweg Zuid (A10) ligt op nog enkele minuten afstand waarmee je verbinding op de A2 (Utrecht), de A4 (Den Haag, Schiphol) en de A9 (Haarlem) hebt.
Indeling
Tweede verdieping:
Via de hal kom je in de ruime lichte woonkamer met zijkamer aan de voorkant. De moderne badkamer bevindt zich in het midden en is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. De keuken is aan de achterkant en is voorzien van een 4-pits-gaskookplaat, oven, afzuigschouw, vaatwasser en koelkast. Via de keukendeur kom je op het woning-brede balkon. De slaapkamer is aan de achterzijde en heeft ook toegang tot het balkon.
Derde verdieping:
Op deze verdieping is er een ruime leefruimte met de trap naar het dakterras. Deze ruimte is eenvoudig in te delen in 1 of 2 extra slaapkamers met eventueel een extra badkamer. Er is ook al een slaapkamer op deze verdieping.
Dakterras: Het dakterras is via het uitstapdakraam bereikbaar en heeft een oppervlakte van maar liefst 30 m². De dakbedekking van het woonblok is recentelijk vernieuwd en daarmee is ook de houten vlonder van het dakterras vernieuwd.
Eigendomssituatie:
De overstap naar eeuwigdurende erfpacht is gemaakt, de canon is € 847,45 tot en met 31 januari 2055 (5-jaarlijkse indexering, eerstvolgende indexering 1 januari 2026). De eeuwigdurende canon wordt vanaf 1 februari 2055 € 1.788,52 per jaar met een 1 jaarlijkse indexering. Algemene Bepalingen 2016
Bijzonderheden:
Bouwjaar 1930
Woonoppervlakte 81 m²
Servicekosten € 130,- per maand
C.V.-combiketel 2017
Dubbel glas
Energielabel D
Oplevering in overleg/kan snel
Details
Kenmerken
- Status Onder bod
- Bouwjaar 1930
- Aanvaarding In overleg
- Aantal kamers 4
- Aantal slaapkamers 3
- Aantal badkamers 1
- Badkamer voorzieningen Toilet, douche, wastafel, wastafelmeubel, inloopdouche
- Isolatie Dubbel glas
- Soort Verwarming Cv ketel
- Ketel bouwjaar 2017
- Ketel gas/olie Gas
- Ketel eigendom Eigendom
- Energielabel D
- Woonoppervlakte 81 m2
- Parkeerfaciliteit Openbaar parkeren, betaald parkeren, parkeervergunningen

Meer informatie?
Herman de Jonge denkt graag met je mee.

Media
Afbeeldingen
Media
360 tours
Media
Video
