Mijn favorieten
Amstelveen

Zuyderhoven fase 2

€ 710.000,- t/m € 1.095.000,- v.o.n.
  • va. 126 m²
  • .va 450 m³
Over de woning

Omschrijving

35 nieuwe woningen! In fase 2 komen er in totaal 35 koopwoningen, bestaande uit 2 onder 1 kap- , rijwoningen en vrijstaande woningen. Je kunt nu je voorkeuren doorgeven bij jouw favoriete woning op de pagina woningen of in je “Mijn Eigen Huis account” op de projectwebsite nieuwbouw-zuyderhoven.nl

De inschrijving is geopend en inschrijven kan tot uiterlijk dinsdag 23 september, 10.00 uur via de projectwebsite. Tot die tijd kan jij je voorkeuren toevoegen, wijzigen of verwijderen. Het maakt niet uit wanneer je dit in de inschrijfperiode doet, dit heeft geen effect op je kans op een woning.

In de nieuwe wijk Zuyderhoven in Amstelveen Zuid worden de komende jaren in verschillende fasen ca. 800 nieuwbouwwoningen, verdeeld over vier buurten gerealiseerd. Een mix van charmante rijwoningen, elegante tweekappers en karakteristieke vrijstaande villa’s in modern-klassieke stijl zal de wijk vullen. De bewoners hebben één ding gemeen: ze houden van het goede leven. Iedere buurt heeft een eigen unieke en ontspannen sfeer met groene, autoluwe hofjes en speelplekken, brede straten, voetgangersbruggen en grachtjes. Toch ben je in een mum van tijd in Stadshart Amstelveen en in het centrum van Amsterdam.

Volledige omschrijving Korte omschrijving
Details

Kenmerken

  • Koopsom van € 710.000 tot € 1.095.000 v.o.n.
  • Aantal bouwnummers 35
  • Status Te koop
  • Website www.nieuwbouw-zuyderhoven.nl
  • Plaats Amstelveen
  • Woonoppervlakte v.a. 126 m2 tot 166 m2
  • Perceeloppervlakte v.a. 127 m2 tot 294 m2
  • Inhoud van 450 m3 tot 825 m3
Alle kenmerken Minder kenmerken

Meer informatie?

Herman de Jonge denkt graag met je mee.

Meer over aankopen

Wat zijn jouw financiële mogelijkheden?

Ontvang onafhankelijk hypotheekadvies.

Lees meer
Media

Afbeeldingen

In de buurt

Wat zit er in de buurt?

Toon mij

Resultaten

Geen resultaten gevonden
Nieuwbouw-Amstelveen-Zuyderhoven-fase2-bnr149-156
Zuyderhoven fase 2 € 710.000,- t/m € 1.095.000,- v.o.n.