Omschrijving
De dwarskap met dakraam zorgen voor een speelse uitstraling. Daarnaast is de bruin gemetselde gevel met spekbanden kenmerkend voor bouwnummer 3. De riante tuin met berging is gelegen aan het water en de woning is voorzien van twee privé-parkeerplaatsen. Maar die veranda is toch wel het pronkstuk! Zie je jezelf al zitten op een zwoele zomeravond?
Ruime woonkamer
Via de entree stap je direct in de ruime hal. Hier is ook een toilet, de meterkast en de trap naar de 1e verdieping. Vanuit de hal open je de deur naar de L-vormige woonkamer met toegang tot de tuin. De lekker ruime woonkeuken met kookeiland zit aan de voorzijde van de woning, zodat je uitzicht hebt over de spelende kinderen op straat tijdens het koken.
Voor iedereen een slaapkamer
Op de 1e etage zijn 4 slaapkamers waarvan 1 woningbrede master bedroom. De badkamer is royaal en heeft ruimte voor een bad. De zolder heeft ook behoorlijk wat mogelijkheden. Dat de vele ruimte die je hier hebt, bevindt zich aan de voorzijde de vijfde slaapkamer. Ook kun je op de zolder je wasmachine en droger kwijt in de afgesloten technische ruimte. En de rest richt je in naar eigen wens!
Lees de volledige omschrijving