Omschrijving
Bouwnummer 35 ziet er wel heel knus uit. De rode gevelsteen met witte spekband en grachtengroene voordeur maken deze woning net even anders. Het prachtige donkere dak maakt het plaatje compleet. De grote raampartijen en het dakraam aan de achterzijde zorgen voor fijne lichtinval. Heb je ook de berging en prive-parkeerplaats aan de achterzijde van de woning gezien? Dat is luxe!
Kom binnen!
Via de voordeur kom je in de ruime hal met meterkast, toilet en trap naar de verdieping. De L-vormige woonkamer beschikt over een open keuken aan de voorzijde van de woning. Dit is jouw favoriete plekje. Die spelende kids voor de deur, dat verveelt nooit. Door de deur in de achterpui betreed je de tuin gelegen aan het binnenhof. Wat een luxe!
Wat een ruimte
Op de eerste verdieping vind je 3 slaapkamers, waarvan 1 woning breed, een badkamer en een apart toilet. De zolder heeft nog een extra slaapkamer met dakraam aan de achterzijde van de woning. De overige vierkante meters zijn geheel naar wens in te delen. Wat gaat het worden? Daarnaast is hier ook een ruimte voor de wasmachine en droger. Dat is wel zo fijn.
Lees de volledige omschrijving