Omschrijving
Op zoek naar een keurig onderhouden STUDIO-appartement op een goede locatie, centraal gelegen t.o.v. de snelwegen, winkelcentra en station?
Kom dan dit fraaie STUDIO-appartement bezichtigen.
Het appartement is gesitueerd op loopafstand van winkels inclusief een grote AH en directe uitvalswegen naar Amsterdam, Utrecht en Amersfoort en maakt deel uit van een kleinschalig appartementencomplex.
Chopinlaan 4 te Naarden (1e verdieping studio 5)
Gemeenschappelijke ruimte:
Begane grond: Entree met intercomsysteem en deuropener en toegang naar trapopgang naar de eerste verdieping.
Achter de entreeruimte/hal is er een gezamenlijke was- en droogruimte.
Deze apparatuur is voor gemeenschappelijk gebruik.
Studio:
De woon- leefkamer (afm. 3.35 x 5.09) is gelegen aan de achterzijde van het gebouw en heeft een fraaie doorkijk door de wijk. De gehele studio is voorzien van een houten vloer.
Een aparte keuken, in lichte kleurstelling en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, onder andere een koelkast, oven, elektrische kookplaat en afzuigkap.
De luxe afgewerkte badkamer is voorzien van een zwevend toilet, vaste wastafel en een douche.
Deze studio is uitermate goed indeelbaar en verkeert in keurige staat.
- Het appartement wordt gemeubileerd verhuurd
- VVE bijdrage € 110,- per maand Inclusief voorschot gas, licht, water, centrale verwarming en gebruik gezamenlijke was en droog-ruimte
Lees de volledige omschrijving